O firmie

KAIM UBEZPIECZENIA

   - to multi-agencja ubezpieczeniowa istniejąca na rynku od 1993r zajmująca się ubezpieczeniami.           Jesteśmy partnerem kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych  które za naszym pośrednictwem oferują  programy ubezpieczeń.         Kilkunastoletnie doświadczenie i specjalizacja w ubezpieczeniach komunikacyjnych pozwoliła nam przygotować wiele atrakcyjnych rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na niższą składkę płacona przez klienta.                                     Nasze doświadczenie podpowiada nam , iż podstawowym kryterium przy wyborze firmy ubezpieczeniowej , a zwłaszcza w przypadku ubezpieczenia obowiązkowego OC jest jego cena.
    Celem naszej agencji jest wyszukiwanie dla Państwa z ofert wielu Towarzystw  najkorzystniejszych warunków ubezpieczenia, a przede wszystkim zawsze NAJTAŃSZEGO OC oraz bezpłatne pośredniczenie w zawieraniu umów z wybranym Towarzystwem.
    Poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi ( OC, AC, NNW, ASS, pakiety) posiadamy również w ofercie ubezpieczenia: majątkowe: domów, mieszkań, firm, zdrowotne, turystyczne.
    Oferujemy nasze usługi przede wszystkim na terenie Trójmiasta i okolic oraz ubezpieczenia typu on-line z terenu całej Polski.

                                                                   

Kaim Ubezpieczenia

  • ul. Cieszyńskiego  36 - 38
  • pawilon 14   I piętro          
  • 80-809  Gdańsk                
  • tel. 058 300 46 57             
  • tel. kom. 0.501 183 730  

img1

img2

img3